Újabb közös tárlattal mutatkozik be a mosonmagyaróvári Kreatív Alkotók Köre. A „Voltunk…” című kiállítás megnyitóját június 26-án, pénteken 18 órától rendezik meg a Fehér Ló Közösségi Házban.
A már tizenegyedik alkalommal bemutatkozó alkotóközösség tagjai ezúttal is változatos művészeti alkotásokkal várják az érdeklődőket. A kiállításon a kör tagjainak munkái kapnak helyet, betekintést nyújtva a helyi alkotók sokszínű látásmódjába és kreatív világába.
A tárlatot Vitéz Vilmos költő, népművelő nyitja meg, az alkotókat pedig L. Burda Zsuzsanna képzőművész, a kör művészeti vezetője mutatja be a közönségnek. A megnyitó kulturális műsorral is kiegészül, közreműködik Nagy-Csonka Júlia és Szabó Lili, az En l’air Tánccsoport tagjai.
A Fehér Ló Közösségi Ház emeleti galériájában berendezett kiállítás július 24-éig lesz látogatható, így azok is megtekinthetik az alkotásokat, akik a megnyitón nem tudnak részt venni.
Forrás: Facebook






