Kifosztottak egy ékszerüzletet a mosonmagyaróvári Királyhidai úti hipermarketben. Az elkövetők csütörtök hajnalban az épület egyik bejáratának üvegét betörve jutottak be, majd percek alatt mintegy 30 millió forint értékű arany- és ezüstékszert vittek el. A kamerafelvételek alapján öt maszkos személy vett részt a betörésben. A rendőrség dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás miatt indított eljárást.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mesterséges tojáshéjból kikelő csibék, űrmisszió a Föld védőpajzsához és új kérdések...
A tudomány világában ismét egymást érték a meghökkentő fejlesztések és felfedezések. A kihalás ellen küzdő biotechnológiai cégek mesterséges tojáshéjakkal kísérleteznek, az ESA és Kína...






