Tovább folytatódik a mosonmagyaróvári Karolina Kórház szülésfelkészítő tanfolyama. A következő előadást június 23-án, kedden délután két órától tartják a kórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztályán. Ezúttal a vajúdás és a szülés természetes megközelítése kerül a középpontba, az előadó Szamos Julianna szülésznő lesz. A részvétel ingyenes, a szervezők minden érdeklődő kismamát és leendő szülőt várnak.






