A társaság tájékoztatása szerint összesen 29 millió forint pótdíjat fizettek be a jegy nélkül utazók, ez csaknem tízmillió forinttal több, mint egy éve. A kalauzok tavaly több mint 19 ezer esetben intézkedtek, legtöbbször azért, mert nem volt jegye az utasnak. Aki nagyon magas összeggel tartozik, az ellen a vasúttársaság csalás miatt akár büntető feljelentést is tehet.
Kezdőlap Jóval több bliccelő utast bírságoltak meg a vasúton tavaly, mint azt megelőzően
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...





