Februárban elsőként Hajdú-Bihar vármegyében élesedik az új rend, amely szerint napközben a háziorvosok, éjjel pedig a mentők biztosítják az ügyeleti ellátást. A sürgősségi ügyelet, vagy a mentőellátás központi telefonszáma februártól a 18-30-as szám lesz, amelyen este 10-től másnap reggel 8 óráig, hétvégén és ünnepnapokon pedig már délután 2-től segítséget lehet kérni.
Kezdőlap Fokozatosan megkezdődik az új, egységes háziorvosi ügyeleti rendszer bevezetése
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mesterséges tojáshéjból kikelő csibék, űrmisszió a Föld védőpajzsához és új kérdések...
A tudomány világában ismét egymást érték a meghökkentő fejlesztések és felfedezések. A kihalás ellen küzdő biotechnológiai cégek mesterséges tojáshéjakkal kísérleteznek, az ESA és Kína...





