Még mindig 60 százalék fölötti a gáztárolók töltöttsége – közölte a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal. Jelentős mennyiség, a tavalyi évhez viszonyítva csaknem másfél milliárd köbméterrel több földgáz van jelenleg a hazai tárolókban.
Kezdőlap Még mindig 60 százalék fölötti a gáztárolók töltöttsége
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mesterséges tojáshéjból kikelő csibék, űrmisszió a Föld védőpajzsához és új kérdések...
A tudomány világában ismét egymást érték a meghökkentő fejlesztések és felfedezések. A kihalás ellen küzdő biotechnológiai cégek mesterséges tojáshéjakkal kísérleteznek, az ESA és Kína...





