Kiváló eredményekkel tértek haza a Mosonmagyaróvári Atlétikai Club versenyzői a Veszprémben megrendezett U14-es, U15-ös és U16-os korosztály II. Regionális Versenyéről. Az öt megye több mint húsz egyesületét felvonultató megmérettetésen a mosonmagyaróvári fiatalok összesen 13 érmet szereztek: hét arany-, három ezüst- és három bronzérmet gyűjtöttek be.
A legeredményesebbek között volt Paszicsnyuk Péter, aki súlylökésben és gerelyhajításban is győzni tudott, míg Henzel Nóra két gátfutó számban állhatott a dobogó legfelső fokára. Szintén aranyérmet szerzett Falussy Lenke magasugrásban, valamint Lencsés Lenke és Futó Kitti gerelyhajításban.
A dobogós helyezések mellett számos egyéni csúcs is született a hétvégén. Több fiatal versenyző első alkalommal vett részt regionális versenyen, és szintén biztató eredményeket ért el.
A klub vezetése gratulált a sportolóknak, valamint felkészítő edzőiknek, Szitás Lászlónak és Bedő Zoltánnak a sikeres szerepléshez.
Forrás/fotó: Mosonmagyaróvári Atlétikai Club






