Kezdőlap MOSONMAGYARÓVÁR Mosonmagyaróvár – Sport Tizenhárom érmet szereztek a mosonmagyaróvári atléták Veszprémben

Tizenhárom érmet szereztek a mosonmagyaróvári atléták Veszprémben

Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Kiváló eredményekkel tértek haza a Mosonmagyaróvári Atlétikai Club versenyzői a Veszprémben megrendezett U14-es, U15-ös és U16-os korosztály II. Regionális Versenyéről. Az öt megye több mint húsz egyesületét felvonultató megmérettetésen a mosonmagyaróvári fiatalok összesen 13 érmet szereztek: hét arany-, három ezüst- és három bronzérmet gyűjtöttek be.

A legeredményesebbek között volt Paszicsnyuk Péter, aki súlylökésben és gerelyhajításban is győzni tudott, míg Henzel Nóra két gátfutó számban állhatott a dobogó legfelső fokára. Szintén aranyérmet szerzett Falussy Lenke magasugrásban, valamint Lencsés Lenke és Futó Kitti gerelyhajításban.

A dobogós helyezések mellett számos egyéni csúcs is született a hétvégén. Több fiatal versenyző első alkalommal vett részt regionális versenyen, és szintén biztató eredményeket ért el.

A klub vezetése gratulált a sportolóknak, valamint felkészítő edzőiknek, Szitás Lászlónak és Bedő Zoltánnak a sikeres szerepléshez.

Forrás/fotó: Mosonmagyaróvári Atlétikai Club