A térség több településén is várják a lakosság véleményét a jövő évi autóbusz- és vasúti menetrendekkel kapcsolatban. A Közlekedéstudományi és Építésügyi Minőségellenőrző Intézet felhívására az önkormányzatok arra kérik a helyben élőket, hogy osszák meg javaslataikat, észrevételeiket a közösségi közlekedés működéséről.
A beérkező véleményeket a menetrendi egyeztetések során veszik figyelembe, ezért a szervezők arra biztatják az utazóközönséget, hogy éljenek a lehetőséggel, és jelezzék tapasztalataikat, illetve esetleges fejlesztési javaslataikat.
A visszajelzéseket június 25-éig várják az érintett településeken.






